[8 Kasım 2014] Doğu Türkistan bağımsızlık anıt ders Duyuru

Senin Hatena :: Bookmark bu girdiyi ekle

12 Kasım Doğu Türkistan'ı bencillik size unutulmaz bir gün bağımsızlığını elde edildi. 1933 ve 12 Kasım 1944, Doğu Türkistan Cumhuriyeti'nin iki Bağımsızlık Bildirgesi oldu. Bu iki Doğu Türkistan Cumhuriyeti rağmen hem Çin'in tahakkümü altında kısa ömürlü, Uygurlar için sona erdi ve hala etnik ikonik huzurunda olmaya devam ediyor.

2014 bu yıl, 8 Kasım, Memorial kutlama Japonya Uygur Derneği bu gün sponsor oldu yapmak.

Bu sefer, aynı zamanda Çin hükümetinin sömürge yönetiminden almış olanların Güney Moğolistan ile işbirliği amaçlayan, insan hakları ve güney Moğolistan etnik kendi kaderini tayin hakları suçlanıyor Oruhodono-Daichin Japonya'da çok ısrar hoş geldiniz ve sonra biz itiraz konferans ve Güney Moğolistan, Uygur hareketinin işbirliği mevcut durumunu yapacak.
Uzakta Çin Komünist Partisi hakimiyeti kırmak için, her etnik grubun dayanışma esastır

Eğer toplanan nasıl herkesin insan ve haber kuruluşlarının işbirliği için teşekkür ederiz.


Oruhonodo-Daichin Bay Oruhonodo-Daichin Bay Profili
1966 doğumlu. 1989 yılında, İç Moğolistan Normal Üniversitesi Moğol edebiyatı lisans mezun olduktan sonra, ben bir lise öğretmeni olarak çalıştı. 2000 yılı Kasım ayında Japonya'ya geldi. Aralık 2006, ve Yoldaş, Çin Komünist Partisi hükümetinin Güney Moğolistan geçiren zulüm özgürlük ile Moğol Özgürlükler Birliği Partisini kurdu verdiyseniz, insan hakları, eşitlik faaliyetlerini dava vardır.


2014 Doğu Türkistan bağımsızlık hatıra ders <br /> Tarih: Kasım 8 (Sat) 14:00 Kapılar açık 02:30 Açılış Konuşmacı: Oruhonodo-Daichin (Güney Moğolistan özgürlük Demokratik Hareketi Fonu Moğolistan Özgürlükler Birliği Partisi http: // lupm .org )
Yer: TKP Kanda İş Merkezi EK Konferans Salonu 3A
(Chiyoda-ku, Tokyo Uchikanda 1-14-10 Uchikanda bina)
http://kanda-kc.net/annex/
Katılım ücreti: ¥ 1000

Organizatör: NPO Japonya Uygur Derneği
HP: http: //uyghur-j.org
POSTA: info@uyghur-j.org


[İlgili]
Protestolardan önce Çin Büyükelçiliği, 9 Kasım Moğolistan Özgürlükler Birliği Partisi edin
http://lupm.org/japanese2/?p=651