Ve 1st açılış aylık "rüya ve büyük Asya" Kasım ve haber "Asya'da forum Fukuoka! Özgürlük ve bağımsızlık"

Hatena Bookmark bu giriş ekle

Sankei Haberler - Fukuoka Konferans Tibet bağımsızlık hareketi liderleri "Çin hegemonyasını"
http://www.sankei.com/region/news/141019/rgn1410190078-n1.html
2014/10/19 07:01

Fukuoka konuşan Tibet bağımsızlık hareketi liderleri "Çin hegemonyasını" · Sayın İlham Mahamuti Uygur halkına darbe devam Çin Komünist rejimi eleştirmek = 18th, Kita-ku, Fukuoka

18th, bu Uygur ve Tibet bağımsız ve demokratik hareketin liderleri (NPO rüya ve büyük Asya gibi sponsor) ders bu "Asya'da Yerler Fukuoka! Özgürlük ve bağımsızlık" sermaye saçak, Kita-ku, Fukuoka olduğunu Ben salonunda gerçekleştirildi.

Uygur Müslüman'a karşı Çin Komünist rejiminin zulüm Birleşik Devletleri merkez terörist saldırıları haklı olmuştur, birçok Uygurlar, İlham-Mahamuti Sayın Sincan, kesilen doğmuş nasıl "bir saçmalık nedenle tutuklandı Ben ses Arage ya da oldu. Çin'in amacını "Ben halkımızın iptal değilim.

Japonya "(yukarıda Savaşı) serbest sömürge için savaştı kesin çünkü, Kültür Devrimi sırasında soykırım olmuştur dava açma, Oruhonodo-Daichin Sn İç Moğolistan (Güney Moğolistan) Özerk Bölgesi etnik Asya ile Çin, doğdu O "hegemonizm mücadele istiyoruz şikayet etti.


Aylık rüya ve büyük Asya ilk konu

"Üç Aylık rüya ve büyük Asya ilk sorunu - Shuhiro-sha kitapçı
http://store.shukousha.com/?pid=81566773

Şimdi 1 Kasım 2014 yayınlandı kabul ederek

Kyushu, Fukuoka! Dergi, güçlü bir Japonya yapmak için gerçek Asya'nın özgürlüğünü ve bağımsızlığını desteklemeye

Bu kez, biz üç ayda bir "rüya ve büyük Asya" başlatacak. Bir muhafazakar dergi Asya Japonya taze sesinde en alınır gibi Asya ve Japonya'da konularda uzmanlaşmış, dünyayı itiraz edecek. Görüşü dergi diğer Asya ülkeleri ile dayanışma içinde Çin'in hegemonyası ile rekabet ve bugün Japonya'da büyük bir durumu kırmak için gitmek için bir itici güç olmak istiyorum ben inanıyorum. Kyushu ve Fukuoka bir büyük Asya Sosyal merkezidir biz şimdi yine Asya'nın bağımsız serbest bırakılması için sesini yükseltmek, bir kez Genyo-sha babasıydı. (Düşler ve büyük Asya Yayın)

Yazar Listesi Kase Hideaki / Dağı Başkanı Kyosuke / Tamogami Toshio / Pema Gyarupo / İlham-Mahamuti / sarı Fumio / Shiping / Fujii Imuki / MegumiTakayuki yoluyla / Yamamura Akiyoshi / Fukushima Kaori / 楊海 İngiliz / Tur Muhametto / Masaya Noda / Ota Noboru Urabe / Keisuke Kogure / Katsuyuki Imoto / Kotarou Miura / Hideo bakan / Hirose / görkemli Nam kazandı / Ryutsubame-ko / Hideki Nagayama / Aso HareIchiro / Maden Mayumi'nın / Ishii

EDIT: NPO rüya ve büyük Asya
192 sayfa: (Noda Masaya çekim) 4 sayfa / metin A5 Namisei / gravür
ISBN 978-4904213230
¥ 1080 fiyatı (KDV dahil)
Satış fiyatı 1080 ¥ (vergi dahil)


[İlgili]

NPO rüya ve büyük Asya - Asya daha ilginç bilendir Fukuoka olduğunu
http://npodga.asia/

Fukuoka forumu "Asya'da özgürlük ve bağımsızlık!": FaceBook
https://www.facebook.com/events/561975767247602/?ref=22

Asya özgürlük Demokratik Dayanışma Konseyi
http://freeasia2011.org/