Temsilcisi İlham-Mahamuti

Hatena Bookmark bu giriş ekle

Ilham-Mahamuti İlham Mahmut ئىلھام ماھمۇت

1969, kömürü Uygur (Hami) doğdu.

1998 (beşeri) olarak xinjian Üniversitesi mezuniyet.
2001 yılında Japonya'dan sonra 2005 yılında Japonya'da BT şirketlerinde istihdam, Japon okul, bir bilgisayar profesyonel okul.
Japonya 2008 Dünya Uygur Kongresi dalıdır "Japonya Uygur Derneği kuruldu "diye temsilci atandı.
2012 Dünya Uygur Kongresi'nin başlama (Doğu Asya Bölgesel Direktörü) Başkan Yardımcısı.

Japonya Uygur Derneği Başkanı, Dünya Uygur Kongresi Başkan Yardımcısı (Doğu Asya Bölgesel Direktörü). Amerika Birleşik Devletleri içinde ikamet eden Uygur aktivist Rabiya Kadir'in Eğer Ms (Nobel Barış Ödülü adaylığı), ark çözme Uygur sorununun insan hakları için çalışıyoruz.

Bu "Japonya Rolü ve Çin İpek Yolu nükleer deneme felaketleri" Sempozyumu ev sahipliği yaptı.Konferans yalnız ve Kutsal Dalai LamaVe Doğu Türkistan Olimpiyat muhalefet destekçileri yürüyüşü.

(Soldan) · ※ ve "Japonya rolü ve Çin İpek Yolu nükleer deneme afetler" 18 Mart 2009 tarihinde Sempozyumu sponsorluğunda, Tokyo Kenseikinenkan gerçekleştirildi. Bir nükleer deneme ve hasar Aniwaru-Tofte doktor dava nasıl Fotoğraflar Japonya'ya geldi.
· 1 Kasım 2008, tek başına, Dalay Lama ofis konferans Papa Hazretlerinin uyum çekerek ve Kutsal Dalai Lama tarafından.
· 3 Ağustos 2008 ve Doğu Türkistan Olimpiyat muhalefet mart destekçileri. 400 kişi destekçileri demo toplandı.


Kitap İlham-Mahamuti

Çin'in etnik kıyım amacı - Özgürlüğün Uygur Tibet, Moğolistan, Tayvan, kavga
Çin'in etnik kıyım amacı - Özgürlüğün Uygur Tibet, Moğolistan, Tayvan, kavga
Şimdi bile, her yazar bir Tayvanlı Tenzin olduğunu, İlham-Mahamuti, çorba-Donorobu, Hayashi TateRyo Yazar Madoka yayın Tibetliler, Uygurlar, Moğollar ve güney, takip edilir, Çin'de etnik baskı gerçeği, Çin tehdidi Ben hakkında konuşmak. Japonya Uygur Derneği temsilcileri, statükocu nükleer deneme mağdurlar ve insan hakları Çin hükümeti tarafından etnik temizlik zulüm ve Doğu Türkistan tarihinin İlham-Mahamuti ※. Ve ben vatan Doğu Türkistan için Japonya'da çalışmaya başladı tarihinin bahsediyorum.

Ne Urumçi 7.5 Uygur katliamının gerçeği oldu Japonya'da yer alır
Ne Urumçi 7.5 Uygur katliamının gerçeği oldu Japonya'da yer alır
İlham Mahamuti (Yazar) Japonya medya Takarajimasha doğru Çin hükümetinin yaptığını etnik azınlıklar üzerindeki darbe rapor değil. Aksine ayaklanmalar daha, Çin hükümeti tarafından Uygurlara karşı Urumqi katliamın meydana 5 Temmuz olayları. Daha fazla Yu 1.000 kişiye daha Uygurlar ölenlerin. Çin hükümeti tarafından sıkı önlemler şimdi başladığını değildir. Japonya sayın İlham Dünya Uygur Kongresi temsilcisi gerçeği yazmak için! Bu kitabın telif kısmını ※, Japonya Uygur Derneği Kampa faaliyetleri fonları.


İlham-Mahamuti Net radyo programı

Radio Free Uygur Japonya Radio Free Uygur Japonya

O "RFUJ" Radyo Ücretsiz Uygur Japan Radio Free Asia Uygur Japonya özgürlüğü için çalışan insanların bilgileri ileten bir program net radyo istasyonudur. Ana kişiliğin İlham-Mahamuti, Japonya hakkında görüşmeler Doğu Türkistan destekçilerinin faaliyetleri, Japonya Uygur eğilimleri ve söylemez Asya Japon medya ve raporlama bakıldığında.

Ben Japonya Uygur Derneği dönmek