Japonya Uygur Derneği daha acil talebi "Uygur mültecilere destek için teşekkür ederiz"

Senin Hatena :: Bookmark bu girdiyi ekle

27 Ekim ※ Fon hesabı kapatma 2015 güncellemesi Uygur mülteci kabartma Bildirimi
http://uyghur-j.org/japan/2015/10/20151027_uyghur_refugee/


Japonya Uygur herkesin Derneği ve Uygur konuya ilgi bizi olanların hepsi için umut var.

Bu yılın başından bu yana, şimdiye kadar, üçüncü bir ülkeye ülkeyi terk etmek zorunda kaldılar Uygur mültecilerin Çin hükümetinin zulüm ve etnik imha politikası ile sadece protesto faaliyetleri ve öğrenme oturumları Japonya'da Japonya Uygur Derneği, bu Biz büyük bir etkinlik olarak bir rahatlama gitmeyecek.

Bu bahar, yaz, yerel insan hakları aktivistlerinin işbirliği ile anonim ve çeşitli iyi niyetli insanların bağışları Derneği temsilcisi, bir Irihamu-Mahamuti, aynı zamanda mültecileri Uygur ve birçok kez biz yüz-yüze olmuştur. Ancak, Uygur mülteciler geçmişte birçok kez dava edilmiş sınır dışı etti ve Çin'e üçüncü bir ülkeye tutuklandı, gerçeklik zor hayatlarının güvenliği için bu bilgileri yayınlayabilirsiniz olduğunu.

Hatta Uygur mültecilerin insan çeşitli fikirler vardır. Ancak, temel sorun artık Çin'de Uygurlara olarak yaşamak Uygurlar olamayacağı, kendiniz, aile, çocuk, kendi milletinin bir inanç duygusu ve gururla yaşamak serbest olduğunu için, bunların çeşitli yollarla sınırı geçti olmasıdır.

Onlar üçüncü bir ülkeye yerleştirilmek üzere yasadışı sınır ötesi kişi olarak tutuklanan yerleştirilebilir zorunda değildir. Ve yaşam maliyet o günah, özellikle bir ülkede Japon yeni günde sadece 15 ¥ verilmezse bile çocuklar ve hamile kadınlar, yabancı bir ortamda sağlığına zarar bazı şeyler I. mevcut durumu

Mümkün değildir Nasıl acı yeterli bilgi bu mülteciler statükonun nasılsa bir geliştirmek, anlatmak ve istenen ülkeye yönelik olabilir, biz inanıyoruz Japonya'da tek olası destek sistemi çalışıyor Kafes sen.

Arka kaba teşekkür rağmen bile hala yeterli ekonomik iyileşmenin olmaması, aşağıdaki hesapta Uygur mültecilere destek olarak, Jozai ve herkese teşekkür ederim, lütfen, -ply farkındayız.

Uygur mülteciler Yardım Fonu (Uygur Nan Min Kyu Enki bakteri)
Japonya Post Bank sembolü 10040 sayı 37012681
Diğer mali kuruluşlardan makbuz hesabına aktarılması
Mağaza adı yüz sekiz (Zerozerohachi) şube sayısı 008 tasarruf 3,701,268 hesabı

Japonya Uygur Derneği temsilcisi Irihamu-Mahamutei

Ben kullanılan bu hesaba ödemeyi olacak ※ sadece Uygur mültecilerin desteğiyle sınırlı olmak üzere.


※ PDF dosyası
http://uyghur-j.org/statement/201410_uyghur_refugee.pdf