نماینده الهام-Mahamuti

اضافه کردن به Hatena

الهام-Mahamuti الهام محمود ئىلھام ماھمۇت

سال 1969، Komuru اویغور (حامی) به دنیا آمد.

فارغ التحصیلی دانشگاه سین کیانگ در سال 1998 (علوم انسانی).
استخدام در شرکت های IT از ژاپن در سال 2005 پس از آمدن به ژاپن در سال 2001، مدرسه ژاپنی، یک کامپیوتر مدرسه فنی و حرفه ای.
ژاپن یکی از شعبه های جهانی اویغور کنگره 2008 است "ژاپن انجمن اویغور "، تاسیس شد که او نماینده آن منصوب شد.
منصوب (مدیر منطقه ای شرق آسیا)، معاون رئیس جمهور از 2012 کنگره جهانی اویغور.

ژاپن انجمن اویغور رئیس جمهور، کنگره جهانی اویغور معاون رئيس جمهور (مدیر منطقه ای شرق آسیا). فعال اویغور زندگی در ایالات متحده Rebiya Kadeer شما در حال کار برای حقوق بشر از مشکل اویغور حل با خانم (نامزد جایزه صلح نوبل)، و همکاران.

این میزبان "نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم.کنفرانس تنهایی و جناب دالایی لاماو هواداران در بازی های المپیک ترکستان شرق مخالف راهپیمایی.

※ · (از سمت چپ) و به میزبانی «نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم،" یک نشست به 18th، 2009، در Kenseikinenkan از توکیو برگزار شد. تصویر چگونه به شکایت یک آزمایش هسته ای و آسیب های دکتر Aniwaru-Tofte به ژاپن آمد.
· 2008 نوامبر 1، توسط ترکیبی از کشیدن جناب دفتر دالایی لاما، این کنفرانس به تنهایی و جناب دالایی لاما.
- 3 اوت 2008، و هواداران در بازی های المپیک ترکستان شرق مارس اپوزیسیون هستند. حامیان 400 نفر در نسخه ی نمایشی جمع شده بودند.


کتاب الهام-Mahamuti

هدف از انقراض قومی چین - مبارزه با اویغور تبت، مغولستان، تایوان، به آزادی
هدف از انقراض قومی چین - مبارزه با اویغور تبت، مغولستان، تایوان، به آزادی
حتی در حال حاضر، هر یک نویسنده Tenzin تایوانی، الهام، Mahamuti، بیرون Donorobu، HayashiKen ریو چو مادوکا انتشار تبتی، اویغور، مغولان و جنوب است، به دنبال آن، حقیقت را از ظلم و ستم قومی از چین، تهدید چینی من در مورد صحبت کنید. ※ الهام-Mahamuti از نماینده ژاپن انجمن اویغور، وضع موجود قربانیان آزمایش های هسته ای از حقوق بشر و ظلم و ستم، از پاکسازی قومی توسط دولت چین و تاریخ شرق ترکستان. و من صحبت کردن در مورد دوره رویدادها برای فعالیت های دیگر در ژاپن برای میهن شرق ترکستان.

چه در ارومچی حقیقت 7.5 اویغور قتل عام اتفاق افتاده می گیرد در ژاپن
چه در ارومچی حقیقت 7.5 اویغور قتل عام اتفاق افتاده می گیرد در ژاپن
امنیت ILI هام Mahamu (نویسنده) رسانه Takarajimasha از ژاپن، به طور صحیح به سرکوب اقلیت های دولت چین گزارش نشده بود. نه یک شورش، حوادث 5 ژوئیه گفت که در نسل کشی ارومچی علیه اویغورها توسط دولت چین رخ داده است. کسانی که در اویغور را به یو 1000 نفر کشته شدند. و ظلم و ستم از دولت چین، نه آن که آن را آغاز کرده است در حال حاضر. آقای الهام از WUC نماینده ژاپن به ارسال به حقیقت! ※ برخی از حق امتیاز این کتاب، کمک های مالی برای تامین مالی فعالیت های انجمن اویغور ژاپن است.


برنامه رادیو اینترنتی از الهام-Mahamuti

رادیو آزاد اویغور ژاپن رادیو آزاد اویغور ژاپن

این یک برنامه به اینترنت ایستگاه رادیویی است که انتقال اطلاعات را از کسانی که برای آزادی از رادیو آزاد اویغور ژاپن رادیو آزاد آسیا اویغور ژاپن از "RFUJ" کار می کنند. الهام-Mahamuti شخصیت اصلی، مذاکرات در مورد ژاپن به عنوان دیده می شود از روند ژاپن اویغور و رسانه های جمعی آسیایی در ژاپن است گفت: نه، و گزارش، فعالیت های حامیان شرق ترکستان.

من به بازگشت به ژاپن انجمن اویغور