[پوشش و گزارش] تجمع توکیو به ترویج بار پنجم دموکراسی در آسیا 2015 اکتبر 24

اضافه کردن این مطلب به Hatena چوب الف خود را ::

[اخبار]


کانال ※ ساکورا
[خودمختاری] تجمع توکیو برای ترویج دموکراسی در آسیا 5 [ساکورا H27 / 10/27]
https://www.youtube.com/watch؟v=f5XXBpOdHqY
از جمله بزرگترین دیکتاتوری عمومی در جهان، جمهوری خلق چین در 2015/10/27، مردم اقلیت های قومی از مبتلا هنوز هم ظلم و ستم از رژیم کمونیستی و رژیم نظامی که در آسیا باقی مانده است. آنها به توکیو دعوت شده بودند، ما ارسال خواهد شما هضم یک الگوی "رالی توکیو برای ترویج دموکراسی در آسیا 5" برای ترویج دموکراسی در آسیا با متهم کردن وضعیت واقعی.

※ رادیو آسیای آزاد
ئاسىيادا ئەركىنلىك ۋە دېموكراتىيە بىرلىكى يىغىنىدا ئۇيغۇرلار دوكلات بەردى
http://www.rfa.org/uyghur/xewerler/kishilik-hoquq/uyghur-doklat-10262015163412.html


[گزارش]

آسیا در سازمان حزب کمونیست، نمایندگان ضد چینی تجمع کل: ماساهیرو میازاکی بین المللی اخبار خواندن اولیه

منتقد ※، من به چاپ مجدد این بیانیه گزارش نشست توکیو که در میازاکی ماساهیرو از مجله ایمیل تحویل داده شد اجازه داده شد.

"از ماساهیرو میازاکی اخبار بین المللی اوایل به عنوان خوانده شده."
2015 (2015) دوشنبه اکتبر 26
تعداد کل 4699 <4700 موضوع درست قبل از شماره بزرگ>
http://melma.com/backnumber_45206_6277810/

بار پنجم است که به عنوان "رالی توکیو برای ترویج دموکراسی در آسیا"، "شورای آسیایی دموکرات آزاد همبستگی" (Pemagyaru نماینده Ayumu) ​​در صورتحساب یا لیست 2015 اکتبر 24 است، آن را به موفقیت شایعه در توکیو برگزار شد.
محل برگزاری بیانیه وضوح از شرکت کنندگان که در جمله قطعنامه بسته بندی شده "مخالف هژمونی به هر گونه تجاوز، که به مبارزه تا روز دموکراسی و حق تعیین سرنوشت حقوق واقعی این میانه ایجاد شده است" است به اتفاق آراء تصویب آن بود.

در این جلسه اولین دوره تا چهارم از Irihamu آقای نایب رئیس برگزار شد، تبریک میتو kakizawa خانه با عجله نمایندگان، که میهمانان محترم از (حزب مرمت میجی) تشویق بود. و تریبون روزنامه نگار سوما ماسارو (خبرنگار سابق سانکی شیمبون هنگ کنگ) به عنوان یک سخنرانی یادبود، واقعیت چینی و گرفتاری های اقتصادی است.

▼ سقوط به یک دور باطل چین شده است اخطار با آخرین مرحله اتحاد جماهیر شوروی بود

در میان سوما از سخنرانی گفت، با مبارزه با فساد به ترویج "شی جین پینگ، به منظور دیگر حرکت مدیران عضو حزب کمونیست لرزش با ترس است. اجرایی کار نمی کند، خواهد شد که اقتصاد حرکت نمی کند، پس از آن مردم نارضایتی افزایش یافته است، مدیران و یا فساد، است مهار شده گفته شده است که نقض مقررات چنین حزب. بنابراین مدیران من به دام دور باطل است که حرکت نمی کاهش یافته است. " رکود اقتصاد چینی من بود، "اند شبیه به الگوی از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی بوده است.

پس از سخنرانی در سوما، آن را در مرحله بود دانشمند سیاسی فوجی Imuki است، منشاء مجسمه ژنرال Sudirman اندونزی که در Ichigaya ساخته شده است، یک گزارش، از جمله ژاپن و قدرت همبستگی اندونزی وجود دارد.

ادامه نماینده کشورهای آسیایی گذشت، ما به گزارش وضعیت نقل مکان کرد.
بالا خمیر به نمایندگی از منطقه خودمختار اویغور (ترکستان شرق)، گلستان خانم
"در حال حاضر در شرق ترکستان آن اتفاق افتاده است به سخت در زمینه آموزش و پرورش در دوران کودکی. در مرحله مهد کودک، زور، چینی فشرده می شوند، آموزش های ذهنی چینی در نوزادان جوان از بین 弐 年 حفر شده است. گروه تکان توسط شستشوی مغزی زبان مادری خود را ریاضی، تاریخ، علوم چینی را از دست داده، در نهایت شما نمی خواهد مگر اینکه چین نیز از همه چیز، دین مهم قومی، سنت فکر می کنم، می شود فرهنگ از دست داده است. و آن را نمی توان تنها در درک شده است.
برای ادامه و تبدیل شدن به یک آگاهی لاغر به عنوان گروه تکان دادن، برنامه های تلویزیونی نیز چین رادیو و تلویزیون، و اگر آن و گواهینامه رانندگی آزمون در چین، آگاهی قومی Uygur، سنت از بین رفته است، حتی به دست پایین تاریخ خود را این چین شروع شده است. چنین حزب کمونیست چین سرطان که در آسیا متولد شده است. "
فقط اگر نابودی تاریخ، ملت نابود شوند.
چین است که در تکان دادن خیلی بی پروا آموزش با اضافه کردن یک مهد کودک، گزارش تکان دهنده است که باید انجام شود.

نشاسته چویی نماینده دکتر تبت است.
"تبت در بال بال زدن هم چین پرچم در معبد، آزادی، حقوق بشر، حاکمیت قانون محروم، دموکراسی یک ارزش جهانی بشر است، ما فقط تبدیل به یک" کلنی چینی است. "
دین تبت از زمان های قدیم، تاریخ، امنیت عمومی چین در زبان خصوصیات بازیابی خواهد شد که در اطراف چشم های نظارت در سراسر کشیده شده است. ما من خواستار شده بودند درجه بالایی از خودمختاری. اما چین در سال 2008 را رد کرد استقلال آرزوی گمشده مردم تبت بود. برای این منظور، در اطراف اغلب از تظاهرات توسط Burning انتحاری سال بعد، 147 نفر قربانی به روز شد.
به منظور هدر ندهید از مرگ این برادران، تا زمانی که روح از هموطنان زنده، ممکن است اجازه می دهد تا سیاست چین از این وحشیانه هر بیشتر. ما در عدم خشونت نفوذ، ما مبارزه کنند.
همچنین ژاپن پس از جنگ، غرور و افتخار از آسیا، ژاپن چه یک منبع قدرت جامع و بدون COD نیز صلح در آسیا است، به خودی خود 恢弘 که به آینده اتصال با گذشته از شجاعت و اعتماد به نفس بازتاب، و به شدت به ایستادن من انتظار می رود بوده است. "

▼ ضد چین از ویتنام و به تضاد سیاسی که دیکتاتوری تک حزبی

آنگ حداقل یوئن (ویتنام Kakushinto) است من تریبون از ویتنام تبریک بود.
"ویتنام نیز زیر پا گذاشته آزادی مردم در دیکتاتوری تک حزبی، کمونیسم کانو تا مردم مظلوم شده است. این دیکتاتوری همان کره شمالی است، و به ایستادگی کردن به دلیل شمال بیش از حد وحشتناک است، ویتنام دیکتاتوری قابل توجه در هوشمندانه زیرا هیچ.
در حال حاضر مردم ژاپن آزادانه پرسه زدن در مقصد توریستی برای آمدن به گردشگری در ویتنام، اما یک وعده غذایی، از رقم واقعی از ویتنام را نمی دانم. رسانه های جمعی نیز چیزی مهم بگویید.
چشم بیش از حد فساد مقامات در ویتنام، رشوه، رشوه شایع است، آن است که حکم ویتنام بپرسید، اما حتی اجازه می دهد اعتراض به چین نیست.
روشنفکران به خواهان آزادی و دموکراسی به زندان افتاده اند. ویتنام است اندازه گیری می شود "د-چین" در اسرع وقت، من ویتنام بی فایده می شود. ما، برای آزادی، به مبارزه در آینده از طریق مسالمت آمیز "ادامه خواهد داد.

سخنرانی به نمایندگی از مغولستان جنوبی (مغولستان داخلی) آقای Oruhorudo-تیتین.
"نتایج جنگ جهانی سال 1945، با دخالت قدرت های بزرگ، مغولستان پاره شمال و جنوب دو، جنوب مغولستان است که دوباره به شمال به حمله به چین تقسیم شد و جنوب.
این چین در حال تغییر است به نام مانند "مغولستان"، و سپس، متعدد هان حل و فصل شد. مغول همچنان اراده به ظلم و ستم رنگ پریده چشم پوشی از "استقلال"، در واقع در طول انقلاب فرهنگی، من مردم مغولستان اغلب قربانیان ترین پاکسازی شد.
نخبگان مغولی، روشنفکران، کشته شدند و یا از پست های دولتی حذف، آن است که از که از منطقه خودمختار شده است "مستعمره" از عنوانی.
توسط خیلی از سرکوب، فرهنگ سنتی مغولی، آداب و رسوم، حتی اگر دین خسته بود نابود شده است، که از جنوب مغولستان است بسیاری از مشکل دیده می شود در کشورهای دیگر.
مشکل جنوبی مغولی در مورد یک مشکل در جهان بوده است، نسبت جمعیت مغولی بدون 18٪ تعدیل ساخته شده است، در نیم قرن از انقلاب کمونیستی، از میهن ما از همه چیز ناپدید پر زرق و برق مثل مغولستان . همه از هویت آن را از دست داده است.
با وجود آن اجرایی سازمان ملل متحد رژه نظامی در پکن حضور داشتند، آن را شرم آور است. و ما باید ظلم و ستم چینی تا کنون پذیرفته شده است.
ژاپن یک کشور آزاد است، ما مشعلی از آزادی، دموکراسی از این زمین تعیین می کنند، و برای رسیدن به دموکراسی در چین، ادامه خواهد داد برای مبارزه با تا برنده حق ما را به تعیین سرنوشت ".

▼ فعالان دموکراسی چینی نیز شرکت کردند.

و یک نماینده از تریبون چین Futari.
در ابتدا پادشاه 戴氏 تریبون از "چین شورای Minun جوامع" از چین بود.
"روشنفکران چین در کشور خود نه تنها ظلم و ستم از دیگر گروه های قومی، شده است سرکوب فعالان دموکراتیک است. در حال حاضر از سیاست سرکوب فوق العاده از همان سطح به عنوان زمانی که انقلاب فرهنگی است.
آن را به شما یک مثال بزنم. وکیل آزادی جناح حقوق مدنی برای دفاع از دموکراسی، آقای O 宇 شده است برای یک خانواده در راه به فرودگاه پکن برای پسر من برای تحصیل در استرالیا محدود. علاوه بر این، پسر، بسته بندی، کان شکنجه وحشتناک دریافت کرده است. پسر در نهایت بررسی شود منتشر می شود، خانه را به به بستگان خانه مغولستان سپرد بازگشت، و حتی تا گذرنامه، آن شده است از صابون و خارجی ممنوع است. اقامتگاه از هزینه های مطالعه در خارج از کشور استرالیا مقصد نیز گرفته، آن را می شود تا اگر به سقوط "جهنم از آسمان"، پیچیده کان در حال حاضر از دست رفته من یک بار فرار موفق بود، اما در میانمار مقصد فرار. شاید عوامل چین برای فرار از مسیر تضعیف شده بود.
در نتیجه ظلم و ستم از حقوق بشر است که در قطعنامه های سازمان ملل نقض شده است، علاوه بر این، این چنین وکلا و سایر مدافعان حقوق بشر نیز محدود شده است دو صد ده ها تن.
به منظور براندازی حزب کمونیست چین با هدف سلطه، مبارزه ما ادامه خواهد داد. با تشکر از شما برای حمایت شما. "

به تنهایی دیگر کره انسان نانجینگ (Nanjing در نام واقعی). جیلین کره ای منطقه خودمختار به دنیا آمد.
"مردم چین از آزادی خود محروم، آزادی امنیتی شده است زندگی در قانون اساسی چین، ایمنی در معرض تهدید است، فقرا، که تخمین زده می شود از 700 میلیون نفر به 900 میلیون مردم رنج می برند قلع شود، ما در مخمصه زندگی رنج می برند در رونق اقتصادی چین است تنها منافع طبقه KenTakashi بزرگترین است، آن را به همان اولین بار استبداد و ظلم و ستم اقلیت های قومی است.
ایمان برای اقلیت های قومی قوم هویت، وحدت، این امر می تواند پرچم روح است. آن را نیز از مهم ترین عناصر هسته ای از زندگی، این است که مارکسیستها، تمام سطوح به بیعت مجبور به حزب. توسط مهاجران اقلیت های استقلال تعداد زیادی از چینی هان به منطقه، طولانی باشد، محروم از آزادی، این همچنین به معنای مجبور به افزایش نفرت از تایلند به حزب کمونیست چین است که آن را که غارت ایمان، این دیکتاتوری سرنگون شده باشد، دموکراسی واقعی اگر شما به عجله نیست باید من "نیست.
خود را غیر معمول است که نمایندگان چینی این دوره از مسابقات حضور داشتند.

▼ بنگلادش، دموکراسی میانمار در حال حاضر

نماینده Purebiru-Bikashu-شاکا در مرحله از بنگلادش بود.
"نه بنگلادش هنوز هم یک کشور آزاد است. با این حال، زمانی که به دنبال قیام فوری و ناگهانی چگونه در حال حاضر ورزش صد سال پیش کوآ (Koa) از وضعیت، از بنگال و کمک افکار عمومی ژاپنی، از سوختن جنبش استقلال اجازه دهید من من از دوران خریداری یاد. کشورهای آسیایی از شما انتظار می گویند در ژاپن "

نماینده میانمار بود میانمار می تواند مستقل با فعالیت های "برمه گروه داوطلب مستقل نهاد. جنوب وجود دارد، اما خصمانه و تاکتیکی ژاپن نیز می شود، هدف نهایی از این برای رسیدن به یک ارتش بریتانیا و مبارزه با به طور مستقل.
اجداد ما، میانمار من استقلال من قادر به برنده شدن بود تاکید کرده اند، گفت: "همکاری قوی از ژاپن مبارزه با سربازان ژاپنی.

در نهایت، تعادل در جهت گسترش آزادی و هدف جنبش در خلاصه به پما Gyarupo آقای "نماینده آسیا از جماعت، برای غلبه بر دموکراسی با فشار دادن از ایالات متحده آمریکا، برای ایجاد یک دموکراسی مناسب در کشورهای با بهترین به عنوان ارزش از به اشتراک گذاری، جنبش آینده من ذکر در آرمان خاص ما جوان می خواهم تشویق به نسل از توسعه "و در آینده از سیاست است، ادامه داد.


[ویدئو]


توکیو رالی برای ترویج بار پنجم دموکراسی در آسیا 2015 اکتبر 24: شورای رایگان آسیایی همبستگی دموکراتیک
https://www.youtube.com/watch؟v=UfMHWW0Z0S0

بلندگو <br /> در باز کردن سخنان Irihamu-Mahamuti آقای (شورای همبستگی آسیایی دموکرات آزاد)
دنگ پیام kakizawa میتو منتقد دیپلماتیک Hideaki از Kase افتخار عضو نماینده مجلس نمایندگان مرمت

قسمت اول گزارش کلیدی "وضعیت داخلی چین و چشم انداز آینده" گزارش چشم انداز و دموکراسی از روزنامه نگار سوما ماسارو کشورهای آسیایی بخش دوم "سرنگونی محاکمه توکیو در تصویر اندونزی اقامت در مسابقات Le Mans شوگان" دانشمند علوم سیاسی بین المللی فوجی شدید هی آقای اویغور گلستان آقای (ژاپن انجمن اویغور)
تبت چویی-شایعات دکتر آقای ویتنام آنگ حداقل یوئن (ویتنام Kakushinto)
ورزش آزاد و دموکراتیک جنوب مغولستان جنوب مغولستان جنبش دموکراسی صندوق Oruhonodo-Daichin آقای چینی O 戴 (جلسات هماهنگی سازمان شانس ژاپن عمران) مرد آقای نانجینگ آقای
بنگلادش حرفه ای آبجو Bikashu-شاکا آقای (شورای همبستگی دموکرات آزاد آسیا مدیرعامل)

خلاصه و چشم انداز پما Gyarupo (آسیا دموکرات آزاد همبستگی رئیس شورای)
حکم قطعنامه Fumie فروکاوا (شورای همبستگی آسیایی دموکرات آزاد)
انجمن صبا یوکو آقای


[عکس]

توکیو رالی برای ترویج بار پنجم دموکراسی در آسیا 2015 اکتبر 24

توکیو رالی برای ترویج بار پنجم دموکراسی در آسیا 2015 اکتبر 24

توکیو رالی برای ترویج بار پنجم دموکراسی در آسیا 2015 اکتبر 24


توکیو رالی برای ترویج دموکراسی در آسیا
http://www.asiandemocracy.jp/

شورای موسسه آسیایی دموکرات آزاد همبستگی
http://freeasia2011.org/