اویغورها از دست رفته پس از حادثه 7.5 رفت (22)

2013 ژوئن 9
Share on Facebook
Bookmark this on Google Bookmarks

اویغورها از دست رفته پس از حادثه 7.5 رفت (22)

این روشن برای موارد فرد از دست رفته جدید به 75 و یا بعد از این اطلاعات، نان ابزار خانه ما منطقه ریاست آکسو شد: که ناشناخته یک نفر وجود دارد حتی (نام چینی 乌什 县) پیدا شد. نام Imine-Mumin از فرد از دست رفته (Imin مومن IAkira • 莫明). در آن زمان، 2009، 28 ساله. این پدر از پسر شش ساله است. پدر او با imine-Mumin زندگی می کرد تا در یک دلخراش از دست رفته پس از درگذشت آن رفت از دست رفته. در حال حاضر، همسر و خواهرش از imine-Mumin در کار فیزیکی تنگ در اورومچی زندگی می کنند، گفته شده است که به دنبال محل نگهداری خود را در همان زمان.

Imine-Mumin توسط پلیس در مقابل مخزن روغن در نزدیکی دور مسابقه که برای رفتن به خانه وقتی که او کار در تاریخ 5 ژوئیه در کارگران ساخت و ساز به پایان رسید متوقف دستگیر شد. متوقف شد و او چهار، از جمله او بود، وقتی که توسط پلیس متوقف شد و به سرعت فرار کرد، دو نفر از دوستان و imine ترک گرفتار شد، دو و imines 1 یک برادر imine ماه یا بیشتر بعد، یک نفر دیگر زندان '17 دریافت نیز، آزاد شده است. با این حال، پس از دستگیری، اطلاعات به طور کامل imine-Mumin متوقف شده بود.

همسر و خواهر او ادامه داد: تا به تحقیق از محل نگهداری imine، گفته است که بدون ثبت نام از یک فرد چنین بخش دولتی وجود دارد، یک بخش ساخته شده است تا به حال با اطلاعات به جستجو او را ثبت نام کنید، اما چه پاسخ را به عقب تا به حال به خانواده آمده است.
هنگامی که خواهر imine-Mumin به ایستگاه پلیس از اورومچی رفت، بعضی از افسران پلیس در عکس های imine-Mumin نگاه کنید، گفت که او شبیه به کسی که بازجویی در این ایستگاه پلیس است، اما به وضوح این نمی تواند نهایی شود.

پدر من با پسر از دست رفته دلخراش از مهاجران زندگی می کردند مرده عزادار پسر گم شده در سال 2011. خواهر و همسر خود را در ارومچی و تنها پسرش زندگی می کنند. دو زن که زندگی می کنند و درگیر در کار کشاورزی، مانند پنبه کار بیشتر از تمیز کردن، و کارگران ساخت و ساز جمع آوری شده. علاوه بر این، که به دنبال اطلاعات در مورد فرد ناشناس به ادارات دولتی، پلیس، و به زندان در همان زمان.

بالاتر از دور 22 اطلاعات از مردم از دست رفته در 75 حوادث از سال است.
آن را به طور کامل هویت (2012 سپتامبر 25) از 27 نفر تا به امروز یافت شده است. 11 نفر از آنها از اورومچی، کاشغر از نه، پنج از Hotan، دو آکسو است.

◆ 22 بەش - ئىيۇلدىن كېيىن ئىز - دېرەكسىز غايىب بولغانلار
http://www.rfa.org/uyghur/xewerler/tepsili_xewer/ghayib-uyghur-09252012155904.html