تماس به دنبال بررسی مستقل از حادثه Mararubeshi

2013 مه 10
Share on Facebook
Bookmark this on Google Bookmarks

  این است که توسط کنگره جهانی اویغور منتشر شده است که به نام به دنبال بررسی مستقل در حادثه Mararubeshi،

جامعه بین المللی به شدت از شما می خواهم به دنبال دستگیری خویشتن داری این زمان

http://www.uyghurcongress.org/en/؟p=20278

خشونت در: (Tomoesuwae نام چینی) استان تبدیل شده است در نتیجه از ترک 21 از مردم Mararubeshi مرده (2013 آوریل 23) سه شنبه گذشته است. نقد در رسانه های رسمی چین به مردم اویغور "تروریسم برنامه ریزی شده بود" فوری بود. با این حال، شک و تردید به تازگی با توجه به ماهیت این حادثه افزایش یافته است. روند در گذشته به عنوان در مورد، بیانیه رسمی پس از حادثه ها نشانه ای از "تروریستی برنامه ریزی"، آن را تبدیل به یک علت برای توجیه سرکوب دولت به مردم اویغور در منطقه . این چیزی است که چنین نتیجه جو در هزار خلاصه ای از اویغورها، دلالت بر فعالیت های سنتی سرکوب زدن سخت است که به محدودیت در حقوق و آزادی های اساسی از اویغورها بیشتر منجر شده است. هیچ عنوان مثال که در آن یکی از پکن برای حفظ بصورتی پایدار و محکم تکن به حوادث از این نوع، موفق بود که آن را اثبات کند که آن رخ داده است که در آن آنها ادعا می کنند، این است که برای جامعه و یا عناصر بین المللی قانع کننده وجود دارد. اعلام رسمی از چین به رسانه های رسمی منتقل می شود، آن را به چیزی بیش از مواد تبلیغاتی است.

به طور مشابه، سیاست و توضیح رسمی پس از حادثه در منطقه کاشغر از این قاعده مستثنی است. پس از این حوادث، ورود از روزنامه نگاران شده است گزارش ها بیش از آن چیزی است که منظور شما این است که در این زمینه نمی مشهود محاصره اطلاعات عمومی بلافاصله پس از پکن فرستاده شده است. این مسدود کردن اطلاعات بدون نیروهای امنیتی دولتی منطقه، اجازه، برای ارائه یک حق قانونی، بدون هیچ گونه توضیحی، ممکن است به دستگیری و حبس به راحتی هر کسی. در نتیجه، این سیاست پناهگاه از سیاست سرکوب در چین و در حدود کاشغر و همچنین منطقه ایجاد کرده است. در طی یک دوره یک هفته را، از منابع اطلاعاتی و آژانس مستقل خود را دارد، کنگره جهانی اویغور اطلاعات سوال به طور خاص برای گفتمان در مورد این حادثه از دولت چین دریافت کرده است.

یک هفته از 4.23 Mararubeshi حادثه، دولت چین درمان بازداشت خودسرانه در سراسر منطقه افزوده است. بنابراین در حال حاضر، جامعه بین المللی و WUC می خواهیم که شما درخواست یک گروه از اشخاص ثالث در حکومت دموکراتیک در سراسر جهان، به منظور تقویت فشار بر چین در راه همان است، مستقل از این حادثه که قادر به مطالعه. نام معمولی از دولت ها، مانند وزارت امور خارجه از ایالات متحده و سازمان های مختلف شده اند در سکوت پکن کنه.

در سال های اخیر، این منطقه منطقه کاشغر، حادثه Mararubeshi صورت گرفت تا از طریق سرکوب شدت یافته فرهنگی مذهبی منسوب به "طرح توسعه غربی" چین، سیاسی و رفته. و شرکای آن کنگره جهانی اویغور تلاش برای جذب اویغور مذهبی و فرهنگی، از تکرار پکن گزارش شده است. اجرای این جذب شده است با دادن یک تهدید به مردم مطالعات پویا به اویغور از طریق برنامه های مختلف برای تشویق مهاجرت به توسعه غربی همراه هان چینی تحت حمایت دولت. اویغورها از منطقه کاشغر از لحاظ اقتصادی زیان اور است، در بحران فرهنگی قرار گرفته است، تحت ستم مذهبی، به لحاظ اجتماعی به حاشیه رانده شده است تبدیل شدن به یک اقلیت در شهرستانها خود را دارند. بود و محکوم و در نتیجه "توطئه تروریستی" یک حادثه که در منطقه کاشغر در هفته گذشته در پکن رخ داده است وجود دارد، اما علاوه بر آن، به دلیل افزایش محدودیت بازداشت به ساکنان محلی شهری و همچنین وجود دارد تقویت سرکوب برخی از.

WUC، نگرانی بیان برای حداکثر شواهد بازداشت شدگان از جرم و جنایت در این روش ثابت شده است. این یک قربانی از صدها ناپدید شدن اجباری زنان و مردان اویغور در این حادثه در ارومچی تبدیل شده است در ژوئیه 2009 نیز، در ILI از ماه فوریه سال 1997. آن شده اند که توسط افرادی که خانواده و بازداشت شدگان از حادثه عشق، تهدید، مورد آزار قرار گرفته مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، و برای اطلاعات نگاه کرد. اضطراب در منطقه در فعالیت های اجرایی متشکل از دستگیری اویغورها در داخل و اطراف منطقه کاشغر به مردم مطرح است دوباره.

جهانی اویغور رئیس جمهور از کنگره، Rebiya Kadeer گفت: این بیانیه ادامه می دهد نسبت به محکومیت دولت چین به عنوان یک ماده البته جامعه بین المللی و اویغورها بارها و بارها می باشد. باید برای محققان تیم سازمان ملل متحد منصوب تبدیل شده است اعمال فشار برای انجام تحقیقات مستقل در مورد ماهیت این حادثه در نتیجه. چین اعتبار در سراسر هیئت مدیره از دست داده است زمانی که آن را با سابقه مبهم آن می آید در حمایت از حقوق بشر، و برای ارائه یک توصیف از این حوادث. نه متوقف شود کاملا پیدا کردن یک گروه روشن اثبات اویغور، و جامعه بین المللی باید باشد. حافظه های جامعه بین المللی در رابطه به سرنوشت افرادی که در منطقه محدود، Kadeer گفت به یک قوی اهمیت بسیار بهترین سلاح در برابر تلاش است که چین در تلاش است تا فراموش کردن به مردم است.

جامعه بین المللی، به منظور مطمئن شوید که شما برای جلوگیری از محاصره اطلاعات از الگوی مشابه هر یک از پس از حادثه در منطقه، بازداشت های خودسرانه، و پکن است به استفاده از ناپدید شدن اجباری، فشار WUC در چین اصرار به حفظ. همانطور که قبل از کنگره جهانی اویغور به تکرار تعهد به فعالیت های صلح. همچنین خشونت از هر نوع کنگره جهانی اویغور را محکوم کرد، بیان قصد قوی در حل صلح آمیز اختلافات در منطقه است.

از http://www.uyghurcongress.org/jp/

[Googlemap عرض = "39.3028" ال ان جی "77.823975" چین = "چپ" عرض = "600px" ارتفاع = "400px" زوم = "14" نوع = "G_NORMAL_MAP"] سین کیانگ کاشغر ریاست منطقه Mararubeshi نیروی رنگ پارچه 镇 [ / googlemap]

اخبار مرتبط مۇناسىۋهتلىك خهۋهرلهر


◆ 21 مرگ و میر 袭 案 ترس 疆 جدید 巴 خشونت چو 发生 严重

http://www.bbc.co.uk/zhongwen/simp/mobile/china/2013/04/130424_china_xinjiang.shtml

◆ جدید 疆 官 ESRB: Tomoesuwae مرگ حادثه پس زمینه ساکایی-GAI

http://news.boxun.com/news/gb/china/2013/05/201305022121.shtml #. UY0kHLUqySo

◆ 4-23 خشونت 严打 暴 恐 ​​جرم و جنایت جدید 疆 就

http://www.rfa.org/mandarin/yataibaodao/shaoshuminzu/xql-04262013154051.html

◆ ياپونىيە مەتبۇئاتلىرىدا «مارالبېشى ۋەقەسى» ھەققىدە ئۇچۇر ۋە ئىنكاسلار

http://www.rfa.org/uyghur/xewerler/xelqara-xewer/yaponiye-maralbeshi-weqesi-04262013004144.html

◆ دولقۇن ئەيسا: خىتاينىڭ مارالبېشى ۋەقەسىنى چەتئەلگە باغلىمىغانلىقى ئىجابىي قەدەم، ئەمما يېتەرلىك ئەمەس

http://www.rfa.org/uyghur/xewerler/kishilik-hoquq/dolqun-eysa-maralbeshi-05032013232315.html

◆ که امکان سرکوب نشانه قوی تر رهبری چین، اویغور حفظ و افزایش امنیت

http://sankei.jp.msn.com/world/news/130426/chn13042622170014-n1.htm

◆ Жертвами перестрелки в Китае стал 21 человек

http://lenta.ru/news/2013/04/24/xinjiang/

 

من از انجمن به اخبار بازگشت