"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم 2009 مارس 18

اضافه کردن به Hatena

اطلاعیه های همایش

"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم

"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم

"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم

"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم"نقش ژاپن و بلایای آزمایش هسته ای در چین جاده ابریشم" سمپوزیوم

چندین کشور که در آن دولت ها سلاح های هسته ای، یک آزمایش هسته ای انجام شده است وجود دارد. اما کشورهایی که سطح آزمایش های هسته ای در مقیاس بزرگ منطقه مسکونی تنها در چین است. ممکن است گفته شود که یک آزمایش هسته ای که را به حساب هیچ تاثیری در اطراف آن نیست، و اعمال شیطان دقیقا انجام.

چین، 46 بار در سال ،1964-1996 و انجام آزمایش های هسته ای از 20 خروجی megaton کل در Loulan نزدیک Xinjiang (شرق ترکستان)، و آلودگی های محیط زیست و خطرات جدی در سلامتی به ساکنان اطراف آن است، مشتق شده است شما. اما آن را نشانی از این واقعیت تجربی منتشر نمی کند، دولت چین شده است پنهان کردن این فاجعه در منطقه.

[محل سکونت]
توکیو، ناگاتا چو، Chiyoda-KU، 1-1-1 Kenseikinenkan

[سخنرانی]
"و مشکلات آن فاجعه آزمایش هسته ای چین" دکتر علوم آقای ژوئن Takada 1.
دکتر Aniwaru-Tofte گفت: "بررسی اثرات سلامت" 2.
دانشمند علوم سیاسی بین المللی Imuki آقای فوجی، "نقش ژاپن" 3.
نظرات 4. سازمان های مختلف

[بلندگو]
آقای ژوئن Takada حفاظت در برابر تشعشع مرکز اطلاعات ریاست، دانشگاه علوم پزشکی ساپورو استاد Aniwaru، رئیس جمهور آقای Tofte بریتانیا انجمن اویغور آقای Fujii Imuki علوم سیاسی بین المللی

[حامیان]
نماینده رئیس جمهور ژاپن انجمن اویغور / ژاپن کنگره جهانی اویغور الهام-Mahamuti

[پشتیبانی شده توسط]
شهروندان برای اصلاح این نمایشگاه بمب اتمی حفاظت در برابر تشعشع مرکز اطلاعات، حفاظت در برابر تشعشع و شورای پژوهش های پزشکی، انجمن Kuretake، ناکازاکی، سازمان های داوطلبانه الهام تشویق تیم ملی

URL مرجع]
آزادی و صلح به پشتیبانی از حفاظت در برابر تشعشع مرکز اطلاعات جهانی اویغور کنگره الهام Danhigashi ترکستان


نمایش فیلم "(جاده ابریشم از مرگ) مرگ در جاده ابریشم"

برای فیلم مستند "مرگ در جاده ابریشم"

بیماری نادر بروز، سرطان بالاتر از استان های دیگر چین در شرق ترکستان آزمایش هسته ای در چین انجام شده است است، اعتقاد من بر این است که با توجه به نفوذ از آزمایش هسته ای. ایستگاه تلویزیون کانال 4 در UK، یک فیلم مستند به نام "مرگ در جاده ابریشم" در ژوئیه و اوت سال 1998 پخش شد. گفت: در این نظر سنجی درست بود در این مستند، دکتر اویغور است، آن را Aniwaru-Tofte، رابطه فعلی بریتانیا اویغور.
مشاهده روستاهای شرق ترکستان به عنوان یک گروه از کانال 4، آقای Aniwaru بررسی سلامت مردم احتمالا به علت قرار گرفتن در معرض بودند. در طی آزمایش های هسته ای، به طوری که اثر به داخلی کاهش می یابد، رفت به را انتخاب کنید هنگامی که باد از شرق به غرب به دولت چین. بنابراین، آن را در نظر گرفته است که مواد هسته در مقدار زیادی به سمت غرب با تنبلی حرکت نور کاهش یافته است. در واقع، همچنین یک روستای توسعه مغز کودک یا نه، تنها به شکاف لب و کام متولد می شود وجود دارد. از آنجا که چین آسیب آزمایش های هسته ای را منتشر نمی کند، شما نمی خواهید اجازه می دهد همچنین بررسی زمینه، قرار گرفتن در معرض که کنار گذاشته شده برای بیش از 40 سال ایستاده است.
این یک فاجعه هسته ای در جهان برای اولین بار، تحت مسئولیت دولت چین، به تحقق اطمینان از قربانیان آزمایش های هسته ای و اقدامات بهداشتی تابش محلی، ژاپن به یک رهبر در این کشور از آزادی و دموکراسی در آسیا، سه است من فکر می کنم باید این کشور حمایت می کنند.


فرد از هر مهمان

برادرزاده آن جناب لاما دالایی در تبت قانونگذاران دولت موقت،برادرزاده آن جناب لاما دالایی در تبت قانونگذاران دولت موقت،

برادرزاده آن جناب لاما دالایی در تبت قانونگذاران دولت موقت،
Kedo ~ UPU-به ~ خنثیسازی ~ حضرت uppu. مترجم ※ Gyarupo آقای Pema.

Kuretake رئیس، کوه سر آقای کیوسوک.

Kuretake رئیس، کوه سر آقای کیوسوک.

بیانیه همایش

بیانیه

32 سال 1964-1996، رژیم حزب کمونیست چین 46 آزمایش شکافت از جمله آزمایش هسته ای سطح megaton در زمین از شرق ترکستان بود. لباس شنای زنانه دوتکه اگر ایالات متحده، سطح آزمایش های هسته ای آسیب در مقیاس بزرگ از جمله در سراسر منطقه گسترده ای، مانند در اقیانوس قطب شمال انجام، اگر شوروی. آزمایش هسته ای زمین از megaton در منطقه محل اقامت از افراد آن را تنها در چین رفت.

محصول شکافت هسته ای توسط این آزمایش در باد انجام شد، و آلوده زمین از شرق ترکستان، و تا به ساکنان رسید. آیا در رژیم حزب کمونیست چین مسئول این واقع شده است، جایگزین محیط زیست، برای درمان افراد، باید تضمین شده است که زندگی است.

ما موارد زیر را بپرسید.

1. افشای مواد از آزمایش هسته ای

2. قادر به ایجاد یک تیم تحقیق، از جمله سازمان های بین المللی، به انجام محیط پژوهش، بر سلامت

3. ساخت درمان مناسب برای قربانیان

4. آنها امنیت زندگی برای قربانیان

5. به اقدامات مناسب برای بهبود محیط زیست

سایز تصویر از آزمایش هسته ای یک فاجعه این کسب و کار بلند مدت است. با این حال، در چین دیکتاتوری حزب کمونیست بدون آزادی بیان، آزادی مطبوعات، و یا قادر خواهد بود برای پاک کردن اعمال جنایتکارانه است که او شخصا متعهد است.

چین نیز غیر منصفانه و با فرهنگ و تاریخ کاملا متفاوت تحت سلطه شرق ترکستان، اما آن را تبلیغ می شد تا در آن زمان بود "سین کیانگ بخشی جدایی ناپذیر از چین است". اما که به عنوان یک سایت آزمایش هسته ای از زمین از شرق ترکستان جرات، یا نه از هیچ چیز اما اذعان می کند او گفت: "شرق ترکستان زمین از کا-GAI است" انتخاب شد.

ما امروز، قادر به زور به دنبال دموکراسی و قدرت دانش و علم بود، گرد هم آوردن، و اولین گام برای راه حل. این همایش با همکاری اویغورها، تبتی، ژاپنی متوجه شد.

قدرت و دموکراسی فعالان ترکیب در چین تبت و مغولستان،، مردم از شرق ترکستان، از جمله ما اویغور، من می خواهم به پیروزی در آزادی و صلح است.


فیلم ها و سمپوزیوم

※ این یک ویدئو از این برنامه از کانال درخت گیلاس است.
آیا بیش از 40 بار بیش از گذشته خشم از سطح آزمون در مقیاس بزرگ هسته ای در یک منطقه مسکونی، به رغم تا به حال آسیب های جدی محیط زیست مشکل بهداشتی و شرق ترکستان (سین کیانگ) در اطراف، فاجعه انجام به منظور روشن شدن وضعیت است که چین همچنان به پنهان کردن، "و نقش ژاپن فاجعه آزمایش هسته ای در چین در جاده ابریشم" نشست که در محل و گزارش کارشناسان مطالعات دفاع هسته ای مارس 2009 در زمان (Heisei من شما را به الگوی 18 ژاپن انجمن اویغور حمایت ارسال).

و نقش ژاپن فاجعه آزمایش هسته ای چین در 1/4 راه ابریشم [ساکورا H21/3/25]

و نقش ژاپن فاجعه آزمایش هسته ای چین در 2/4 جاده ابریشم [ساکورا H21/3/25]
و نقش ژاپن فاجعه آزمایش هسته ای چین در 3/4 جاده ابریشم [ساکورا H21/3/25]
و نقش ژاپن فاجعه آزمایش هسته ای چین در 4/4 جاده ابریشم [ساکورا H21/3/25]

نقش 1/2 از فاجعه ژاپن و آزمایش هسته ای چین در جاده ابریشم


من به بازگشت به معرفی و سابقه فعالیت از فعالیت های