اخبار و اطلاعات

Share on Facebook
Bookmark this on Google Bookmarks

اخبار و اطلاعات

◆ پوشش به ~ منطقه urupan Piqan ریاست Rukuchun حادثه

خبرگزاری شین هوا گزارش ضد شورش به مرگ، 27 نفر [= HayashiNozomi پکن، شانگهای] = Kimujunhime در سین کیانگ
26، شین هوا خبرگزاری دولتی چین (به زبان انگلیسی) صبح گفت در همان روز، شورش در Rukuchun از سین کیانگ Uygur منطقه خودمختار رخ داده است در شمال شرقی بخش، در مجموع 27 نفر از شهروندان و افسران پلیس کشته و سه نفر و مجروح شدند. مانند یک چاقو با "اراذل و اوباش" به ساختمان های دولتی و پلیس محلی، خودروی پلیس که بیش از یک را آتش زده بودند حمله کردند. محاصره در اطراف محل، مقامات هشدار بالا گذاشته اند.
شین هوا به ملت و تلفات را نمی گوید، اما 26، سال چهارم از این حادثه که اویغورها به مرگ در هان چینی کارخانه اسباب بازی در گوانگدونگ مورد ضرب و شتم قرار گرفته است رسید. هان و اویغور را موجب شده اند برخورد عظیم در ژوئیه 2009، تلفات در حدود 2000 نفر در منطقه خودمختار در پی این حادثه بودند. یک احتمال شورش و در پس زمینه از درگیری های قومی در این زمان وجود دارد.

→ لطفا اینجا را ببینید.

◆ پوشش در ارتباط با سفر رئيس جمهور لب به ژاپن "انجمن همبستگی برای آزادی ژاپنی اویغور"، اطلاعات

"سیاست های قومی بیشتر دقیق،" رئيس جمهور کنگره جهانی اویغور习体سیستم

سازمان تبعید اویغور رئیس Rebiya Kadeer از "کنگره اویغور جهانی" را به ژاپن، 20 آمد، من در یک کنفرانس مطبوعاتی در توکیو بود. او گفت: پس از انتصاب خود را از خی Jinping (Shichinpin) رئيس جمهور دولت، I انتقاد قرار "سیاست قومی دولت چین سختگیرانه تر از قبل تبدیل شده است". برخورد یک ملت بزرگ اویغور از پلیس و در ماه آوریل رخ می دهد، 21 نفر در منطقه خودمختار سین کیانگ درگذشت. در حالی که نیروهای ویژه و پلیس به نام مبارزه با تروریسم بسیاری از اویغورها، مانند بسیاری از مهاجرت به منطقه خودمختار مردم هان، Kadeer گفت، به عنوان ترویج سرکوب اویغور در یک کنفرانس خبری، من به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. Kadeer می گوید آقای گفت و گو با 习 政 حقوق تلاش کرده اند، اما است که متوجه نشده است.

→ لطفا اینجا را ببینید.

◆ توسط کنگره جهانی اویغور اعلام شد نامیده می شود به دنبال بررسی مستقل از حادثه Mararubeshi.

http://www.uyghurcongress.org/en/؟p=20278

خشونت در: (Tomoesuwae نام چینی) استان تبدیل شده است در نتیجه از ترک 21 از مردم Mararubeshi مرده (2013 آوریل 23) سه شنبه گذشته است. نقد در رسانه های رسمی چین به مردم اویغور "تروریسم برنامه ریزی شده بود" فوری بود. با این حال، شک و تردید به تازگی با توجه به ماهیت این حادثه افزایش یافته است. روند در گذشته به عنوان در مورد، بیانیه رسمی پس از حادثه ها نشانه ای از "تروریستی برنامه ریزی"، آن را تبدیل به یک علت برای توجیه سرکوب دولت به مردم اویغور در منطقه . این چیزی است که چنین نتیجه جو در هزار خلاصه ای از اویغورها، دلالت بر فعالیت های سنتی سرکوب زدن سخت است که به محدودیت در حقوق و آزادی های اساسی از اویغورها بیشتر منجر شده است. هیچ عنوان مثال که در آن یکی از پکن برای حفظ بصورتی پایدار و محکم تکن به حوادث از این نوع، موفق بود که آن را اثبات کند که آن رخ داده است که در آن آنها ادعا می کنند، این است که برای جامعه و یا عناصر بین المللی قانع کننده وجود دارد. اعلام رسمی از چین به رسانه های رسمی منتقل می شود،

→ لطفا اینجا را ببینید.

من به خانه بازگشت